Jobb Lap – Jobb Jövő

Megjelent a Jobb Jövő című újság 2008. novemberi száma, amelyben több cikk egyesületünk tagjaitól származik. Előzetesen valóban volt arról szó, hogy a honlapunkról letölthetnek cikkeket az újsághoz, ám ugyanekkor arról is beszéltünk, hogy a szerkesztésben is figyelembe veszik a véleményünket. Egyesületünk korábban felhatalmazást adott arra is, hogy az ÉVE bármilyen anyaga, mely a honlapunkon található, megjelenhessen ránk történő hivatkozással a VJJE Jobb Jövő lapjában. 

Azt kérjük a Jobb Jövő szerkesztőségétől, hogy az elkövetkezőkben minden honlapunkról beszerkesztett anyag megjelentetése előtt, a nyomdába szánt verziót is láthassuk. Az oka ennek az, hogy a novemberi szám arculata számunkra vállalhatatlan. Márpedig mi pártoktól független civil egyesület vagyunk, amely csak ügyekkel foglalkozik. Kérjük, hogy ezen nyilatkozatunkat a következő számukban megjelentetni szíveskedjék.